Lietuva

Oficialus LUMO gamybos ir pardavimo atstovas
 

 

UAB „AVG AUTOMIX“

Ozo g. 10A, Vilnius LT-08200, Lietuva

Tel. +370 5 277 78 80
Faks. +370 5 277 88 88

info@lumo.biz
http://www.lumo.biz

 

Juras Steponaitis

Direktorius

Mob.tel.  +370 670 61888

El. paštas juras@lumo.biz

Rolandas Repšys

Pardavimų ekspertas

Mob.tel. +370 670 57001

El. paštas  rolandas@lumo.biz

 

  

 
 

 

LUMO pardavimo atstovai Lietuvoje:

 

UAB „Biosela”

Paulius Zigmantas, mob. tel. +370 657 58719, el. paštas: paulius@biosela.lt

Vilnius, Lietuva

 

UAB "4E"

Tadas Šiaulys, direktorius,  mob.tel.+370 672 67465, el.paštas tadas@4e.lt

Gabijos g.32, Vilnius , www.4e.lt

 

UAB "Pretas"

Aurimas Gabė, direktorius, mob.tel. +370 615 35171, el.paštas: aurimas@lumo.biz

Vytauto g. 28 - 15, Vilnius LT-08118

 

UAB „DE Practice"

Egidijus Antanas Aželis, direktorius, mob. tel. +370 611 33190, el. paštas: egidijus@lumo.bizinfo@depractice.eu

Kupiškio g. 51-61, LT-28175 Utena, tel./faks. +370 389 50040

 

UAB "Ratechna"

Andrej Ryškevič, mob.tel.: +370 655 76555, el. paštas sales@ratechna.lt

Gerosios Vilties 20-18A, Vilnius LT-03145, www.ratechna.lt

 

UAB „Artframe”

Tel. +370 5 277 78 80, faksas +370 5 277 88 88

Jei turite klausimų dėl mūsų gaminių, jų savybių ar panaudojimo galimybių, laukiame Jūsų skambučių telefonu darbo dienomis. Jūs taip pat galite dabar pat išsiųsti mums paklausimą elektroniniu paštu, užpildę žemiau esančią formą. Susisieksime su Jumis artimiausios darbo dienos metu ir, aptarus detales, pateiksime Jums komercinį individualiai Jūsų poreikiams pritaikytą pasiūlymą.

 

Moksliniai tyrimai ir projektų vystymas:
 

ALFA MOKSLINIŲ TYRIMŲ CENTRAS (AMTC)

Mindaugas Vingelis, mob. tel. +370 675 41372, el. paštas: mindaugas.vingelis@amtc.lt, mindaugas@lumo.biz

Vilnius, Lietuva, http://www.amtc.lt/

Klauskite mūsų

Vardas:
Pavardė:
Įmonė:
El. paštas:
Tel. numeris:
Klausimas:

lumo eco
Ekonomiškas LED apšvietimas.
lumo agro
Specializuotas žemės ūkio ir maisto pramonės objektų LED apšvietimas.
lumo pro
Komercinių ir pramoninių objektų LED apšvietimas.
lumo home
Gyvenamųjų patalpų ir dekoratyvinis LED apšvietimas.

Lemputės: kuo jos skiriasi?

Multiplikacinio filmuko herojus lygina kaitrinės, taupiosios ir LED lempučių savybes. Žiūrėti> (anglų kalba; trukmė: 4 min 46 s)